O nas

prawo własności intelektualnej katowice

KRPM Legal- biznes, technologia, prawo

Nasza firma powstała z myślą o świadczeniu usług prawnych najwyższej jakości przez zespoły profesjonalistów tworzone w odpowiedzi na indywidualne potrzeby podmiotów gospodarczych. Rozumienie biznesu połączone ze znajomością prawa pozwala nam trafniej identyfikować zagrożenia i je rozwiązywać co w efekcie prowadzi do sprawnego osiągnięcia zamierzonych celów przez naszych klientów.

Współpracujemy z naszymi klientami w obszarze krajowym jak i zagranicznym. Nasza firma ma swoją siedzibę w Katowicach, które z tradycyjnego regionu przemysłowego zmieniają się w centrum zaawansowanych technologii i usług biznesowych na poziomie światowym.

krpm legal katowice

Kim jesteśmy

Patrycja Łukaszczuk – Kacorzyk - Managing Partner

Prawniczka, Radca Prawny pochodząca z Bieszczad. Przygodę z obsługą prawną przedsiębiorstw rozpoczęła w 2010 r. Współpracuje przedsiębiorstwami z branży nowych technologii o międzynarodowym zasięgu. Wspiera w obszarze prawnym realizację projektów z zakresu tworzenia, sprzedaży i wdrażania systemów IT wraz z usługami utrzymania i serwisu, automatyzacji i robotyzacji przemysłu, w tym systemów wykorzystujących roboty autonomiczne, zajmuje się również prawem autorskim i licencjami, a także prawem własności przemysłowej.
Patrycja posiada również doświadczenie w branży budowlanej (budownictwo drogowo – mostowe, kontrakty FIDIC), gdzie zarządzała projektami jako Administrator Kontraktu.
Wiedzę z zakresu prawa nowych technologii poszerzyła na studiach podyplomowych Prawo Nowoczesnych Technologii oraz w szkole IT dla prawników. Szczególną jej uwagę przyciąga problematyka związana z AI i jej zastosowaniem w przedsiębiorstwach.

kancelaria prawna katowice
Prawo to podstawa dla innowacji i wzrostu w dzisiejszym świecie biznesu
Jeff Bezos

Wartości, którymi się kierujemy

Perfekcja

Dążymy do perfekcji, aby nasze usługi były nie tylko doskonałe pod względem fachowej wiedzy prawnej, ale również indywidualnie dopasowane do potrzeb każdego klienta. Jako przedsiębiorcy oraz prawnicy wykorzystujemy wiedzę o prawie i biznesie.

Agile

Zwinne działanie charakteryzuje się elastycznym podejściem do zmieniających się potrzeb naszych klientów. Usługi świadczone dla biznesu powinny szybko dostosowywać się do zmieniających się warunków rynkowych w których funkcjonują przedsiębiorstwa i przedsiębiorcy. Elastyczność, generuje wyższą efektywność i skuteczniejsze rozwiazywanie problemów.

Kompromis

Rozumiemy, że prawo podąża za biznesem będąc jednocześnie jego nieodłączną częścią. Poprzez nasze działania dążymy do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami jednoczesnym braku spowolnienia w rozwoju biznesu i minimalizacji ryzyk prawnych.

Innowacyjność

Stosowanie innowacyjnego podejścia do kwestii prawnych pozwala nam na wyszukiwanie nowych rozwiązań prawno – biznesowych będących kluczem do rozwoju potencjału i przewagi konkurencyjnej naszych klientów. Dzięki odnajdywaniu innowacyjnych rozwiązań nasi klienci mogą rozwijać nowe obszary działalności realizując ambitne projekty przy jednoczesnym zachowaniu zgodności z przepisami prawnymi.

Twój partner prawny - Skontaktuj się, aby rozpocząć współpracę!

Kontakt
prawo dla biznesu katowice